Skip to content Skip to footer
close up. senior business man standing in the office

Szkoły

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla szkół. Zapraszamy do współpracy wszystkie szkoły, które chcą odświeżyć system nauczania i pokazać, że nauka nie musi być nudna. Organizujemy wydarzenia w postaci gry w podchody, w których każda klasa, oprócz zdobycia nowej wiedzy, przeżyje niezapomnianą przygodę! Integracja w praktyce. Napisz do nas na adres: hej@ligaodkrywcow.pl, a wyślemy Ci spersonalizowaną ofertę współpracy.

Firmy

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm. Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy chcą sprawić, aby organizowane przez nich wydarzenia nabrały całkiem nowego wydźwięku. Z nami zorganizujesz event, o którym będzie głośno nawet na marsie! Organizujemy wydarzenia w każdej lokalizacji, nie ograniczamy się do jednego miasta.
Napisz do nas (mail), a wyślemy Ci spersonalizowaną ofertę współpracy.

close up. senior business man standing in the office
close up. senior business man standing in the office

Sponsorzy

Chcesz mieć swój wkład w zmianę systemu edukacji w Polsce? Czujesz, że istnieją inne formy nauczania od tych zamkniętych w czterech ścianach? My czujemy podobnie! Dlatego jeżeli chcesz wesprzeć finansowo lub w innej formie (np. nagród) nasze wydarzenia dla Małych Agentów – porozmawiajmy, może to logo Twojej firmy wkrótce będzie na setkach legitymacji Małego Agenta. Napisz do nas na adres: hej@ligaodkrywcow.pl, a porozmawiamy, jak możemy wspólnie zmieniać świat na lepsze.

Wolontariusze

Masz trochę wolnego czasu i chcesz pomóc zmieniać system edukacji – nie wahaj się wysłać maila:)

close up. senior business man standing in the office
O nas

Liga Odkrywców to przygodowa edukacja podana w formie gier terenowych i mission pointów. Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody!

Liga Odkrywców © 2022. All Rights Reserved. Designed by Desigo